EmoVirüS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» +15 YanLış anLaşıLmasn..[sonuNa kdr okuyuN ] ;)
Cadılık D3rsl3ri EmptyPtsi Haz. 29, 2009 1:40 pm tarafından ~~кυтѕαℓ:ρєρєq~~

» Herkez Baksın
Cadılık D3rsl3ri EmptyPtsi Haz. 29, 2009 1:37 pm tarafından ~~кυтѕαℓ:ρєρєq~~

» zlmm admünüm hayadım ark.lar
Cadılık D3rsl3ri EmptyPaz Haz. 28, 2009 9:48 pm tarafından ~~кυтѕαℓ:ρєρєq~~

» saRışıN :D
Cadılık D3rsl3ri EmptyC.tesi Haz. 27, 2009 2:17 pm tarafından 3sRaR3Nqiz_qirL

» KayNaNa oLmak SanattıR xD
Cadılık D3rsl3ri EmptyÇarş. Haz. 24, 2009 5:35 pm tarafından Admin

» Ben kendimi modörötörlük için YeterLi GörüYorum.
Cadılık D3rsl3ri EmptyÇarş. Haz. 24, 2009 5:34 pm tarafından Admin

» REsimmmm benden
Cadılık D3rsl3ri EmptyÇarş. Haz. 24, 2009 5:33 pm tarafından Admin

» bendee qeldiim danursunuz işdee xD
Cadılık D3rsl3ri EmptyÇarş. Haz. 17, 2009 3:09 pm tarafından KaRssma jHojucH

» DatLu kuuz GeLdi Beqliin Beni x ) zaaa
Cadılık D3rsl3ri EmptyÇarş. Haz. 17, 2009 3:08 pm tarafından KaRssma jHojucH

» oKuYun baKqeM xD xD
Cadılık D3rsl3ri EmptyÇarş. Haz. 17, 2009 10:20 am tarafından KaRssma jHojucH

En iyi yollayıcılar
Admin (138)
Cadılık D3rsl3ri Vote_lcapCadılık D3rsl3ri Voting_barCadılık D3rsl3ri Vote_rcap 
MhutLu (132)
Damat (123)
3sRaR3Nqiz_qirL (91)
marméLad.qiNdaR*émo (48)
mo®keđi (19)
death (11)
~~кυтѕαℓ:ρєρєq~~ (9)
KaRgAşA (9)
torment (8)

Kimler hatta?
Toplam 9 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 9 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 34 kişi Perş. Mart 02, 2023 11:09 am tarihinde online oldu.
hErqEse dUyrULur !!!!

Ptsi Mayıs 04, 2009 9:56 am tarafından Admin

eN cOnqh qONu acıP reqLam yApıPDa h:qELdiNlerE bENi bU dAVed Eddİ dİEnLEr rÜdbE wErİLecEqdİR hEr nE iSdersE rÜdbEsİni en cOnk kONu aCıp rEkLam yApanLara hAde KOlaY qELsin xD

Yorum: 0

Moderetör Alımı

Çarş. Nis. 22, 2009 9:50 pm tarafından Admin

Moderötör Alımlarımıs Başlamıstır...

Yorum: 0

Cadılık D3rsl3ri

Cadılık D3rsl3ri Empty Cadılık D3rsl3ri

Mesaj  MhutLu Cuma Nis. 24, 2009 7:27 pm

sevgili cadı adayları umarım bol bol meditasyon yapmışızdır.Şimdi takın sepeti koluna hadi cadılar ormana.
Orman doğa ile bütünleşme meditasyonları için gayet uygun bir yerdir.Şimdi size benim ürettiğim ve ağaç meditasyonu adını verdiğim bir meditasyonu anlatacağım.
Ormana gidin.Üzerinizde rahat kıyafetler olsun.Bir ağaca yaslanın ve oturun.Gevşemeye başlayın.Ağacı hissedin,onun nefes alışını hissedin,salınışını hissedin.Onunla beraber nefes alın.Hışırtıya konsantre olun.Şimdi yavaş yavaş ağacın içine geçiyor onunla bütünleşiyorsunuz.Gevşeyin...Ayaklar ınız ağacın kökleriyle bütünleşiyor,gövdeniz gövdesiyle,kollarınız dallarıyla bütünleşiyor.Ağaçla bütünleşene kadar devam edin böyle(Gerçekten ağacın içine geçmiyorsunuz tabiki burada kastettiğim bunu hissedin.).Şimdi kökleriniz aracılığıyla bedeninizdeki negatif enerjiyi toprağa atın ve topraktan pozitif enerji alın.Kalktığınızda yeniden doğmuş gibi olacaksınız.
Şimdi aletlerinizle bütünleşmeniz onları kullanabilmeniz gerek.Önce atheme ile bütünleşin.Atheme siyah saplı,çift tarafı keskin ritüel bıçağıdır.Atheme ile hiçbir şey kesilmez,ona sizden başkası dokunmamalıdır.Atheme cadının iradesidir,gücüdür.Atheme ile enerji kontrol altına alınır.Elementi ateştir(bazı kaynaklarda hava der ben ateş olarak alıyorum).Ayrıca bir cadı ile olarak ateş olur.Ateş duygulardır.Ateş yaşam ve ölümdür,sevgi ve nefrettir.Ateş kontroldür.Bütün medeniyetler ateşle başlar.Ateşle ruhunuzda kendinize bile itiraf edemediğiniz yönlerinizi aydınlatın,kendinizi bulun,kabullenin,sevin.Ateşle sizin gelişiminizi engelleyecek olanları yakabilirsiniz,size yarar sağlayacakları ısıtıp koruyabilirsiniz.Ateşi kullanarak hem saldırabilir hem savunabilirsiniz.Ateş kontroldür.Duygularınızı kontrol etmelisiniz.
Şimdi bunları öğrendiğinize göre athemeyi kutsamayı öğreneceksiniz.Athemeyi kutsama ritüeli örneği veriyorum bir tane.İstediğiniz yeri size göre uygun olanla değiştirebilirsiniz ekleme yapabilirsiniz(hareketleri ve araşları değil ama sözleri değiştirebilirsiniz.Aynı anlam ve amacı taşısın yeter,aynı sözleri sevdiğiniz bir dile çevirip o dilde de kullanabilirsiniz).Malzemeler;
1-siyah mum
2-beyaz mum
3-pelin otu (toz halinde)
4-tuz
5-su
6-su kabı
7-atheme
8-pentakl
9-tütsü
10-kibrit(çakmak kullanılmaz)
Önce beyaz mumu yak ve de ki''Doğa Ana'nın gücünü çağırıyorum''.Sonra siyah mumu yak ve de ki''Kutlu olsun''.Tuzu su dolu kaba dökün deyin ki''Doğa Ana'nın gücünü çağırıyorum bu suya''.Sol elinizle saat yönünde karıştırın tuz eriyene kadar.Bu surada beyaz ışıkların suyu doldurduğunu düşün.Sonra bıçağı eline al.Kolunun uzanabildiği kadar yukarı kaldır ve de ki''Havanın,ateşin,suyun ve toprağın gücünü çağırıyorum''.Bıçağı suyun içine sokun ve deyin ki''Suyun ve toprağın gücüyle kutsansın''.Bıçağı tütsüye ve mumlara tutun(mumun alevine değip metali kararmasın dikkat!!!) deyin ki''Havanın ve ateşin gücüyle kutsansın''.Sonra bıçağı kalbinize yaklaştırın.Onunla beraber beyaz bir ışıkla dolduğunuzu düşünün.Deyin ki''Bu alete yaşamın gücünü çağırıyorum.Benimle beraber,irademle beraber.Kutlu olsun''.Sonra sunağın üzerine pelin otu ile bir çağrı pentagramı çizin üzerine bıçağı koyun.Avuçlarını bıçağın üzerinde tutun ve deyin ki''Doğa Ana'nın mührünün gücünü çağırıyorum.İrademle kutlu olsun''.Sonra bıçağı ay ışığı alabileceği bir yere koyun ve bütün gece orda bırakın.Diğer dolunaylarda üzerine birkaç damla tuzlu su damlatıp kutsanmasını dileyin ve dolunay ışığında bırakın.
Diğer aletlerinizi kutsama ritüellerinizi kendiniz oluşturabilirsiniz buna göre diğer aletlerin listesi;
*Kadeh(su elemntidir altarın batısında durur,Ana'nın rahmidir)
*Pentakl(Toprak elementinin sembolüdür.Altarın tam ortasında durur.Ana'nın gücüdür.)
*Mum(Ateş elementidir.Altarın birçok yerinde bulunabilir)
*Asa(hava elementinin sembolüdür.Altarın doğusunda bulunur)
*Süpürge(hava elementinin sembolüdür.Altarın doğusuda durur.Ortamdaki negatif enerjiyi yok ettiğine inanılır)
Şimdi diğer kendi öğrenmeniz gereken ritüeller.Bunları sizin araştırmanızı emek harcamanızı istiyorum çünkü hazırlop bilgilerin değeri pek bilinmez.
*Dolunay ritüeli
*yeniay ritüeli
*karaay ritüeli
*sabbats ritüelleri
Ayrıca renklerle çalışma ve renk majisini,renklerin majikal kullanımlarını araştırıp öğrenin.
MhutLu
MhutLu
AdmiNin Kard3si
AdmiNin Kard3si

http://www.emovirus.yetkin-forum.com