EmoVirüS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» +15 YanLış anLaşıLmasn..[sonuNa kdr okuyuN ] ;)
SewioRsaN qüweNiceN x)) EmptyPtsi Haz. 29, 2009 1:40 pm tarafından ~~кυтѕαℓ:ρєρєq~~

» Herkez Baksın
SewioRsaN qüweNiceN x)) EmptyPtsi Haz. 29, 2009 1:37 pm tarafından ~~кυтѕαℓ:ρєρєq~~

» zlmm admünüm hayadım ark.lar
SewioRsaN qüweNiceN x)) EmptyPaz Haz. 28, 2009 9:48 pm tarafından ~~кυтѕαℓ:ρєρєq~~

» saRışıN :D
SewioRsaN qüweNiceN x)) EmptyC.tesi Haz. 27, 2009 2:17 pm tarafından 3sRaR3Nqiz_qirL

» KayNaNa oLmak SanattıR xD
SewioRsaN qüweNiceN x)) EmptyÇarş. Haz. 24, 2009 5:35 pm tarafından Admin

» Ben kendimi modörötörlük için YeterLi GörüYorum.
SewioRsaN qüweNiceN x)) EmptyÇarş. Haz. 24, 2009 5:34 pm tarafından Admin

» REsimmmm benden
SewioRsaN qüweNiceN x)) EmptyÇarş. Haz. 24, 2009 5:33 pm tarafından Admin

» bendee qeldiim danursunuz işdee xD
SewioRsaN qüweNiceN x)) EmptyÇarş. Haz. 17, 2009 3:09 pm tarafından KaRssma jHojucH

» DatLu kuuz GeLdi Beqliin Beni x ) zaaa
SewioRsaN qüweNiceN x)) EmptyÇarş. Haz. 17, 2009 3:08 pm tarafından KaRssma jHojucH

» oKuYun baKqeM xD xD
SewioRsaN qüweNiceN x)) EmptyÇarş. Haz. 17, 2009 10:20 am tarafından KaRssma jHojucH

En iyi yollayıcılar
Admin (138)
SewioRsaN qüweNiceN x)) Vote_lcapSewioRsaN qüweNiceN x)) Voting_barSewioRsaN qüweNiceN x)) Vote_rcap 
MhutLu (132)
SewioRsaN qüweNiceN x)) Vote_lcapSewioRsaN qüweNiceN x)) Voting_barSewioRsaN qüweNiceN x)) Vote_rcap 
Damat (123)
3sRaR3Nqiz_qirL (91)
marméLad.qiNdaR*émo (48)
mo®keđi (19)
death (11)
~~кυтѕαℓ:ρєρєq~~ (9)
KaRgAşA (9)
torment (8)

Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 34 kişi Perş. Mart 02, 2023 11:09 am tarihinde online oldu.
hErqEse dUyrULur !!!!

Ptsi Mayıs 04, 2009 9:56 am tarafından Admin

eN cOnqh qONu acıP reqLam yApıPDa h:qELdiNlerE bENi bU dAVed Eddİ dİEnLEr rÜdbE wErİLecEqdİR hEr nE iSdersE rÜdbEsİni en cOnk kONu aCıp rEkLam yApanLara hAde KOlaY qELsin xD

Yorum: 0

Moderetör Alımı

Çarş. Nis. 22, 2009 9:50 pm tarafından Admin

Moderötör Alımlarımıs Başlamıstır...

Yorum: 0

SewioRsaN qüweNiceN x))

2 posters

SewioRsaN qüweNiceN x)) Empty SewioRsaN qüweNiceN x))

Mesaj  3sRaR3Nqiz_qirL Ptsi Mayıs 25, 2009 3:24 pm

Evli bir çift cadılar partisine davetliydi Dışarıya çıkmak için hazırlanırlarken kadının migreni tuttu, evde kalmak zorundaydı Kocasına, partiye yalnız gitmesini, onun eğlencesini bozmak istemediğini söyledi Biraz tartıştıktan sonra adam kostümünü giydi ve partiye gitti kadın da birkaç aspirin alıp yattı Biraz uyuduktan sonra kendini daha iyi hissederek uyandı ve partiye giderek kocasına sürpriz yapmaya karar verdi Tam hazırlanırken 'acaba ben yanında değilken kocam neler yapıyor' diye düşündü ve kocasının kendisini tanımaması için değişik bir kostüm giyerek partiye gitti Oraya vardığında bir kenarda onu izlemeye başladı Kocası arka arkaya değişik kızlarla ve onlarla çok yakınlaşarak dansediyordu, nereye kadar gidebileceğini görmeye karar verdi Kocasına yaklaştı, onunla çok samimi bir şekilde dansetmeye başladı, kulağına dışarıya çıkabileceklerini fısıldadı Arabalardan birine girerek seviştiler ve gece yarısından önce maskeler çıkarılmadan kadın eve gitti, kocasının dönüşünü beklemeye başladı Adam sabaha karşı 0100 sularında döndü ve doğru yatağa gitti Kadin : 'Parti nasıldı kocacığım' diye sordu, Adam : 'Sensiz hiç eğlenemedim tatlım' diye yanıtladı Kadın : 'inanmıyorum' diye cevapladı, 'Bahse girerim çok eğlenmişsindir' Adam : 'Gerçekten hayatım Partiye gittiğimde bazı arkadaşlarla sıkıldık, altkata inip bütün gece poker oynadık Fakat kostümümü ödünç verdiğim o Allah'ın cezası herif bir eğlenmiş, bir eğlenmiş,anlata anlata bitiremedi Very Happy Very Happy
3sRaR3Nqiz_qirL
3sRaR3Nqiz_qirL
šєššιšℓιqнÜη šєšιηι ∂ιηℓє      мнσ∂::: ∂α∂ηнυÜυ        
šєššιšℓιqнÜη šєšιηι ∂ιηℓє       мнσ∂::: ∂α∂ηнυÜυ        

SewioRsaN qüweNiceN x)) Empty Geri: SewioRsaN qüweNiceN x))

Mesaj  Admin Ptsi Mayıs 25, 2009 9:48 pm

p.i.s
Admin
Admin
Admin
Admin

https://emovirus.yetkin-forum.com

Mesaj  3sRaR3Nqiz_qirL Ptsi Mayıs 25, 2009 10:02 pm

tşqr edrm..
3sRaR3Nqiz_qirL
3sRaR3Nqiz_qirL
šєššιšℓιqнÜη šєšιηι ∂ιηℓє      мнσ∂::: ∂α∂ηнυÜυ        
šєššιšℓιqнÜη šєšιηι ∂ιηℓє       мнσ∂::: ∂α∂ηнυÜυ        

Mesaj  Admin Ptsi Mayıs 25, 2009 10:03 pm

riCarsS xS
Admin
Admin
Admin
Admin

https://emovirus.yetkin-forum.com