EmoVirüS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» +15 YanLış anLaşıLmasn..[sonuNa kdr okuyuN ] ;)
'Öküz' we 'tReN'iN DuyqusaL koNuşmaLaRı x)) EmptyPtsi Haz. 29, 2009 1:40 pm tarafından ~~кυтѕαℓ:ρєρєq~~

» Herkez Baksın
'Öküz' we 'tReN'iN DuyqusaL koNuşmaLaRı x)) EmptyPtsi Haz. 29, 2009 1:37 pm tarafından ~~кυтѕαℓ:ρєρєq~~

» zlmm admünüm hayadım ark.lar
'Öküz' we 'tReN'iN DuyqusaL koNuşmaLaRı x)) EmptyPaz Haz. 28, 2009 9:48 pm tarafından ~~кυтѕαℓ:ρєρєq~~

» saRışıN :D
'Öküz' we 'tReN'iN DuyqusaL koNuşmaLaRı x)) EmptyC.tesi Haz. 27, 2009 2:17 pm tarafından 3sRaR3Nqiz_qirL

» KayNaNa oLmak SanattıR xD
'Öküz' we 'tReN'iN DuyqusaL koNuşmaLaRı x)) EmptyÇarş. Haz. 24, 2009 5:35 pm tarafından Admin

» Ben kendimi modörötörlük için YeterLi GörüYorum.
'Öküz' we 'tReN'iN DuyqusaL koNuşmaLaRı x)) EmptyÇarş. Haz. 24, 2009 5:34 pm tarafından Admin

» REsimmmm benden
'Öküz' we 'tReN'iN DuyqusaL koNuşmaLaRı x)) EmptyÇarş. Haz. 24, 2009 5:33 pm tarafından Admin

» bendee qeldiim danursunuz işdee xD
'Öküz' we 'tReN'iN DuyqusaL koNuşmaLaRı x)) EmptyÇarş. Haz. 17, 2009 3:09 pm tarafından KaRssma jHojucH

» DatLu kuuz GeLdi Beqliin Beni x ) zaaa
'Öküz' we 'tReN'iN DuyqusaL koNuşmaLaRı x)) EmptyÇarş. Haz. 17, 2009 3:08 pm tarafından KaRssma jHojucH

» oKuYun baKqeM xD xD
'Öküz' we 'tReN'iN DuyqusaL koNuşmaLaRı x)) EmptyÇarş. Haz. 17, 2009 10:20 am tarafından KaRssma jHojucH

En iyi yollayıcılar
Admin (138)
'Öküz' we 'tReN'iN DuyqusaL koNuşmaLaRı x)) Vote_lcap'Öküz' we 'tReN'iN DuyqusaL koNuşmaLaRı x)) Voting_bar'Öküz' we 'tReN'iN DuyqusaL koNuşmaLaRı x)) Vote_rcap 
MhutLu (132)
'Öküz' we 'tReN'iN DuyqusaL koNuşmaLaRı x)) Vote_lcap'Öküz' we 'tReN'iN DuyqusaL koNuşmaLaRı x)) Voting_bar'Öküz' we 'tReN'iN DuyqusaL koNuşmaLaRı x)) Vote_rcap 
Damat (123)
3sRaR3Nqiz_qirL (91)
marméLad.qiNdaR*émo (48)
mo®keđi (19)
death (11)
~~кυтѕαℓ:ρєρєq~~ (9)
KaRgAşA (9)
torment (8)

Kimler hatta?
Toplam 7 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 7 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 34 kişi Perş. Mart 02, 2023 11:09 am tarihinde online oldu.
hErqEse dUyrULur !!!!

Ptsi Mayıs 04, 2009 9:56 am tarafından Admin

eN cOnqh qONu acıP reqLam yApıPDa h:qELdiNlerE bENi bU dAVed Eddİ dİEnLEr rÜdbE wErİLecEqdİR hEr nE iSdersE rÜdbEsİni en cOnk kONu aCıp rEkLam yApanLara hAde KOlaY qELsin xD

Yorum: 0

Moderetör Alımı

Çarş. Nis. 22, 2009 9:50 pm tarafından Admin

Moderötör Alımlarımıs Başlamıstır...

Yorum: 0

'Öküz' we 'tReN'iN DuyqusaL koNuşmaLaRı x))

2 posters

'Öküz' we 'tReN'iN DuyqusaL koNuşmaLaRı x)) Empty ''Öküz'' we ''tReN''iN DuyqusaL koNuşmaLaRı x))

Mesaj  3sRaR3Nqiz_qirL Ptsi Mayıs 18, 2009 10:14 pm

Öküz: Kara trenim,kömürüne kurban olduğum bizim aşkımızı kıskanan bazı kesimler var beni çok sinirlendiriyorlar!!

Tren: Tabi kıskanacaklar ben ne zaman geçsem sen hemen pencereye çıkıp bana bakıyorsun

Öküz: Ne yani istemiyormusun yoksa sana anlamlı anlamlı bakmamı?

Tren: Yaa isterim tabii ama üzerimde oturan yolcular "şuna bak öküz gibi buraya bakıyor" diyorlar kıskanıyorum seni..

Öküz: * utandırdın şimdi beni..

Tren: Utanma öküzüm utanma seninle biz daha ne bakışmalar yapacagız ne bakışmalar..
bizi kıskanacaklar arkamızdan öküzün trene baktıgı gibi bakışıyorlar diye nameler yapacaklar elalem kıskansın bizim sevdamız asırlarca daha devam eder..

Öküz: Benim en çok hangi bakışımı seviyorsun ..

Tren: Hani bir öküz gibi olanı varya o bakışına eriyorum işte..

Öküz: Kara trenim benim, Allah cuf cufuna zeval vermesin..

Tren: Öküzüm benim, Allah bakışlarını başka ulaşım araçlarına çevirtmesin Very Happy Laughing

3sRaR3Nqiz_qirL
3sRaR3Nqiz_qirL
šєššιšℓιqнÜη šєšιηι ∂ιηℓє      мнσ∂::: ∂α∂ηнυÜυ        
šєššιšℓιqнÜη šєšιηι ∂ιηℓє       мнσ∂::: ∂α∂ηнυÜυ        

'Öküz' we 'tReN'iN DuyqusaL koNuşmaLaRı x)) Empty Geri: 'Öküz' we 'tReN'iN DuyqusaL koNuşmaLaRı x))

Mesaj  Admin Salı Mayıs 19, 2009 7:57 pm

p.İ.t eMe qİnhE saqLıqH
Admin
Admin
Admin
Admin

https://emovirus.yetkin-forum.com

'Öküz' we 'tReN'iN DuyqusaL koNuşmaLaRı x)) Empty Geri: 'Öküz' we 'tReN'iN DuyqusaL koNuşmaLaRı x))

Mesaj  3sRaR3Nqiz_qirL Salı Mayıs 19, 2009 10:03 pm

saqoLasn
3sRaR3Nqiz_qirL
3sRaR3Nqiz_qirL
šєššιšℓιqнÜη šєšιηι ∂ιηℓє      мнσ∂::: ∂α∂ηнυÜυ        
šєššιšℓιqнÜη šєšιηι ∂ιηℓє       мнσ∂::: ∂α∂ηнυÜυ        

- Similar topics