EmoVirüS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» +15 YanLış anLaşıLmasn..[sonuNa kdr okuyuN ] ;)
Gothic Nhasıl Olhunur EmptyPtsi Haz. 29, 2009 1:40 pm tarafından ~~кυтѕαℓ:ρєρєq~~

» Herkez Baksın
Gothic Nhasıl Olhunur EmptyPtsi Haz. 29, 2009 1:37 pm tarafından ~~кυтѕαℓ:ρєρєq~~

» zlmm admünüm hayadım ark.lar
Gothic Nhasıl Olhunur EmptyPaz Haz. 28, 2009 9:48 pm tarafından ~~кυтѕαℓ:ρєρєq~~

» saRışıN :D
Gothic Nhasıl Olhunur EmptyC.tesi Haz. 27, 2009 2:17 pm tarafından 3sRaR3Nqiz_qirL

» KayNaNa oLmak SanattıR xD
Gothic Nhasıl Olhunur EmptyÇarş. Haz. 24, 2009 5:35 pm tarafından Admin

» Ben kendimi modörötörlük için YeterLi GörüYorum.
Gothic Nhasıl Olhunur EmptyÇarş. Haz. 24, 2009 5:34 pm tarafından Admin

» REsimmmm benden
Gothic Nhasıl Olhunur EmptyÇarş. Haz. 24, 2009 5:33 pm tarafından Admin

» bendee qeldiim danursunuz işdee xD
Gothic Nhasıl Olhunur EmptyÇarş. Haz. 17, 2009 3:09 pm tarafından KaRssma jHojucH

» DatLu kuuz GeLdi Beqliin Beni x ) zaaa
Gothic Nhasıl Olhunur EmptyÇarş. Haz. 17, 2009 3:08 pm tarafından KaRssma jHojucH

» oKuYun baKqeM xD xD
Gothic Nhasıl Olhunur EmptyÇarş. Haz. 17, 2009 10:20 am tarafından KaRssma jHojucH

En iyi yollayıcılar
Admin (138)
Gothic Nhasıl Olhunur Vote_lcapGothic Nhasıl Olhunur Voting_barGothic Nhasıl Olhunur Vote_rcap 
MhutLu (132)
Gothic Nhasıl Olhunur Vote_lcapGothic Nhasıl Olhunur Voting_barGothic Nhasıl Olhunur Vote_rcap 
Damat (123)
3sRaR3Nqiz_qirL (91)
marméLad.qiNdaR*émo (48)
mo®keđi (19)
death (11)
~~кυтѕαℓ:ρєρєq~~ (9)
KaRgAşA (9)
torment (8)

Kimler hatta?
Toplam 7 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 7 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 34 kişi Perş. Mart 02, 2023 11:09 am tarihinde online oldu.
hErqEse dUyrULur !!!!

Ptsi Mayıs 04, 2009 9:56 am tarafından Admin

eN cOnqh qONu acıP reqLam yApıPDa h:qELdiNlerE bENi bU dAVed Eddİ dİEnLEr rÜdbE wErİLecEqdİR hEr nE iSdersE rÜdbEsİni en cOnk kONu aCıp rEkLam yApanLara hAde KOlaY qELsin xD

Yorum: 0

Moderetör Alımı

Çarş. Nis. 22, 2009 9:50 pm tarafından Admin

Moderötör Alımlarımıs Başlamıstır...

Yorum: 0

Gothic Nhasıl Olhunur

Gothic Nhasıl Olhunur Empty Gothic Nhasıl Olhunur

Mesaj  MhutLu Ptsi Mayıs 18, 2009 10:36 am

En basta müzikten baslamalisin.Etrafta duran tüm gruplari* tüm sarkilarini ezbere bileceksin.Sonra az bilenenlere geçeceksin.

Anti-Tikky olman gerek! Tikky gördügüne yüzüne tükereceksin.Mumkunse giydiklerin siyah olucak. Yirtacaksin file çoraplarini* kopkoyu siyah bir makyaj yapacaksin.Somurtacaksin hep! Gulersen eger iki saniye içinde tekrar somurtacaksin.Unutma! hayat b*k* sen boksun* herkes b*k* gülmek yok.

Internetin olucak.Vampirefreaks'e üye olacaksin* doldurucaksin "Insanlardan nefret ediyorum" demeyi de unutma.Bir de msn adresin olucak.Nick'ine* kisisel iletine alabildigine karamsar seyler yazacaksin ve ingilizce olucak.Bunu da unutma.

Eger messenger* vampirefreaks (yonja da olabilir bak simdi geldi aklima!!!) üyeliklerini aldiysan bir de resmin olucak gothic gothic.. Makineyi üstte tutacak ters ters bakacaksin.Çektin mi? Harika.Goth olma yolunda hizla ilerliyorsun.

Bunlari; yapinca* dogal olarak çevrende olmaya baslayacak.Onlarla alemin en kral yerlerine gideceksin* konusacaginiz en büyük konu gruplardir ki zaten bastan hallettin bunu dimi? Yirttin gotikim benim ve bir de samimi oldugun herkese kanka diyeceksin.Sokakta görüp tanimasan* seni arasa "Gel takilalim" derse* adini bile hatirlamasan "Oo kanka naber?" diyeceksin!

Kankalarinla özlesmen gerekecek.Sigara içerlerse bakacaksin ki sende içiyorsun.Alkolse her gece alacaksin.Derslerin kötü olmali* ailenle aran bozuk olmali.Varsa yoksa müzik ve kankalar.

Bunlari; yaptiktan sonra* artik sende "çok moda olan 'gothic'" özentisi olabilirsin!

Dikkat:Bu tip insanları; sokaklarda görebilirsiniz.Çogu ozel okula gidiyordur* para boldur.

Peki gerçek gothic severlerle* özentileri nasil ayiracaksiniz?

Özenti her yerde özentidir.Zekası dusuktür* mantikli degildir* hayat görüsü yoktur ya da zirvadir.Özentiye tek laf edersiniz* tek bir elestiricik yaparsaniz* o size 10-20 kat laf eder.Dedim ya zekasi dusuktur.Kolayca anlasilir.Resmen "Ben burdayim" diye bagirir.Hizlica uzaklasin oradan! Caninizi kurtarin! Ozentiler gun geçtikçe bagisiklik kazanmaktadir.Taklit yetenekleri o kadar gelismistir ki* yaninizdakinin özenti oldugunu uzun bir zaman sonrasinda anlamaya basliyorsunuz.O yuzden uyariyorum.
MhutLu
MhutLu
AdmiNin Kard3si
AdmiNin Kard3si

http://www.emovirus.yetkin-forum.com

- Similar topics