EmoVirüS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» +15 YanLış anLaşıLmasn..[sonuNa kdr okuyuN ] ;)
Dilber HaLanın söZleri EmptyPtsi Haz. 29, 2009 1:40 pm tarafından ~~кυтѕαℓ:ρєρєq~~

» Herkez Baksın
Dilber HaLanın söZleri EmptyPtsi Haz. 29, 2009 1:37 pm tarafından ~~кυтѕαℓ:ρєρєq~~

» zlmm admünüm hayadım ark.lar
Dilber HaLanın söZleri EmptyPaz Haz. 28, 2009 9:48 pm tarafından ~~кυтѕαℓ:ρєρєq~~

» saRışıN :D
Dilber HaLanın söZleri EmptyC.tesi Haz. 27, 2009 2:17 pm tarafından 3sRaR3Nqiz_qirL

» KayNaNa oLmak SanattıR xD
Dilber HaLanın söZleri EmptyÇarş. Haz. 24, 2009 5:35 pm tarafından Admin

» Ben kendimi modörötörlük için YeterLi GörüYorum.
Dilber HaLanın söZleri EmptyÇarş. Haz. 24, 2009 5:34 pm tarafından Admin

» REsimmmm benden
Dilber HaLanın söZleri EmptyÇarş. Haz. 24, 2009 5:33 pm tarafından Admin

» bendee qeldiim danursunuz işdee xD
Dilber HaLanın söZleri EmptyÇarş. Haz. 17, 2009 3:09 pm tarafından KaRssma jHojucH

» DatLu kuuz GeLdi Beqliin Beni x ) zaaa
Dilber HaLanın söZleri EmptyÇarş. Haz. 17, 2009 3:08 pm tarafından KaRssma jHojucH

» oKuYun baKqeM xD xD
Dilber HaLanın söZleri EmptyÇarş. Haz. 17, 2009 10:20 am tarafından KaRssma jHojucH

En iyi yollayıcılar
Admin (138)
Dilber HaLanın söZleri Vote_lcapDilber HaLanın söZleri Voting_barDilber HaLanın söZleri Vote_rcap 
MhutLu (132)
Dilber HaLanın söZleri Vote_lcapDilber HaLanın söZleri Voting_barDilber HaLanın söZleri Vote_rcap 
Damat (123)
3sRaR3Nqiz_qirL (91)
marméLad.qiNdaR*émo (48)
mo®keđi (19)
death (11)
~~кυтѕαℓ:ρєρєq~~ (9)
KaRgAşA (9)
torment (8)

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 34 kişi Perş. Mart 02, 2023 11:09 am tarihinde online oldu.
hErqEse dUyrULur !!!!

Ptsi Mayıs 04, 2009 9:56 am tarafından Admin

eN cOnqh qONu acıP reqLam yApıPDa h:qELdiNlerE bENi bU dAVed Eddİ dİEnLEr rÜdbE wErİLecEqdİR hEr nE iSdersE rÜdbEsİni en cOnk kONu aCıp rEkLam yApanLara hAde KOlaY qELsin xD

Yorum: 0

Moderetör Alımı

Çarş. Nis. 22, 2009 9:50 pm tarafından Admin

Moderötör Alımlarımıs Başlamıstır...

Yorum: 0

Dilber HaLanın söZleri

2 posters

Dilber HaLanın söZleri Empty Dilber HaLanın söZleri

Mesaj  MhutLu Cuma Mayıs 15, 2009 6:59 pm

nassın? İyisin'? Dipcik gibisin maşşallah

Ben lafımı ortaya goyarım, isteyen gelir alır, istemeyen bırakır gaçar,,

dudtturdun ucak ucak diye hoşşşik..dansiyonum var benım oğLum oğLum bn bugn yoLa gdemem oğLum..

(ağzındaki şekeri çevirip şapırdatarak)"…şimdi ben her geldiğimde
osman gilde galıyürum. Anası hep beni ezzikliyür. Dilber onu deme ayıp
olur. Dilber onu yeme dohanır. Yaw ben lafımı ortaya gorum, beğenen
alır gider, beğenmeyen bırahır gaçar. Huşşik."

Huşşik,hoşşik; yani bizim orda yılıh, garşıdahine yaraşmaya çalışan, yalah yani

gavga yabmayın oğluuum ..oğLumm Osmann gqwga ybmayın..Osenin gardeşim guzuuum..(Tahsin'e)gusura galmayın beyfendi deliğanlu bunlarya kanları deli akıyor..Şakadan Zumzk vuriolr birbirlerine../TirLedm Haaa

Oluuum guuuzuum baa bi' göfte kap, pilavını bol gossunlar, başka türlü içim almuyur

Sıskalar da sinsi olur dirler..

Dıqındım haaa...

şaikada hiç sevmez beni. anası kılıklı soykası batasıca çektiği damar kuruyasıca hurşik

hıhhh sası sası olmuş bu camışın önüne koysan yemes
MhutLu
MhutLu
AdmiNin Kard3si
AdmiNin Kard3si

http://www.emovirus.yetkin-forum.com

Dilber HaLanın söZleri Empty Geri: Dilber HaLanın söZleri

Mesaj  KaRgAşA Paz Mayıs 17, 2009 10:44 am

qüz3l qonu
KaRgAşA
KaRgAşA
Ac3mi Üy3