EmoVirüS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» +15 YanLış anLaşıLmasn..[sonuNa kdr okuyuN ] ;)
buralarda büyüklük,küçüklüktür inan EmptyPtsi Haz. 29, 2009 1:40 pm tarafından ~~кυтѕαℓ:ρєρєq~~

» Herkez Baksın
buralarda büyüklük,küçüklüktür inan EmptyPtsi Haz. 29, 2009 1:37 pm tarafından ~~кυтѕαℓ:ρєρєq~~

» zlmm admünüm hayadım ark.lar
buralarda büyüklük,küçüklüktür inan EmptyPaz Haz. 28, 2009 9:48 pm tarafından ~~кυтѕαℓ:ρєρєq~~

» saRışıN :D
buralarda büyüklük,küçüklüktür inan EmptyC.tesi Haz. 27, 2009 2:17 pm tarafından 3sRaR3Nqiz_qirL

» KayNaNa oLmak SanattıR xD
buralarda büyüklük,küçüklüktür inan EmptyÇarş. Haz. 24, 2009 5:35 pm tarafından Admin

» Ben kendimi modörötörlük için YeterLi GörüYorum.
buralarda büyüklük,küçüklüktür inan EmptyÇarş. Haz. 24, 2009 5:34 pm tarafından Admin

» REsimmmm benden
buralarda büyüklük,küçüklüktür inan EmptyÇarş. Haz. 24, 2009 5:33 pm tarafından Admin

» bendee qeldiim danursunuz işdee xD
buralarda büyüklük,küçüklüktür inan EmptyÇarş. Haz. 17, 2009 3:09 pm tarafından KaRssma jHojucH

» DatLu kuuz GeLdi Beqliin Beni x ) zaaa
buralarda büyüklük,küçüklüktür inan EmptyÇarş. Haz. 17, 2009 3:08 pm tarafından KaRssma jHojucH

» oKuYun baKqeM xD xD
buralarda büyüklük,küçüklüktür inan EmptyÇarş. Haz. 17, 2009 10:20 am tarafından KaRssma jHojucH

En iyi yollayıcılar
Admin (138)
buralarda büyüklük,küçüklüktür inan Vote_lcapburalarda büyüklük,küçüklüktür inan Voting_barburalarda büyüklük,küçüklüktür inan Vote_rcap 
MhutLu (132)
buralarda büyüklük,küçüklüktür inan Vote_lcapburalarda büyüklük,küçüklüktür inan Voting_barburalarda büyüklük,küçüklüktür inan Vote_rcap 
Damat (123)
3sRaR3Nqiz_qirL (91)
marméLad.qiNdaR*émo (48)
mo®keđi (19)
death (11)
~~кυтѕαℓ:ρєρєq~~ (9)
KaRgAşA (9)
torment (8)

Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 34 kişi Perş. Mart 02, 2023 11:09 am tarihinde online oldu.
hErqEse dUyrULur !!!!

Ptsi Mayıs 04, 2009 9:56 am tarafından Admin

eN cOnqh qONu acıP reqLam yApıPDa h:qELdiNlerE bENi bU dAVed Eddİ dİEnLEr rÜdbE wErİLecEqdİR hEr nE iSdersE rÜdbEsİni en cOnk kONu aCıp rEkLam yApanLara hAde KOlaY qELsin xD

Yorum: 0

Moderetör Alımı

Çarş. Nis. 22, 2009 9:50 pm tarafından Admin

Moderötör Alımlarımıs Başlamıstır...

Yorum: 0

buralarda büyüklük,küçüklüktür inan

buralarda büyüklük,küçüklüktür inan Empty buralarda büyüklük,küçüklüktür inan

Mesaj  Damat Ptsi Mayıs 11, 2009 10:21 pm

neden eline kalem almaz insanlar
çokmu kolay,alıpta paylaşmalar
şiir içten akıştır,yakalanır bir zaman
yalan yok

hep diyorum,iki satırda olsa
yürekten gelsin,satırda

burada
yarışma yokki,savaşta
seven,sevgi dolu yüreklerin dünyası

buralarda büyüklük,küçüklüktür inan
Damat
Damat
siDe yÖnedİciShÜ † нαçℓıѕєяѕєяι †
siDe yÖnedİciShÜ                                                            † нαçℓıѕєяѕєяι †

http://www.emovirus.yetkin-forum.com