EmoVirüS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» +15 YanLış anLaşıLmasn..[sonuNa kdr okuyuN ] ;)
Sen uzaklarda birgarip yaşlı EmptyPtsi Haz. 29, 2009 1:40 pm tarafından ~~кυтѕαℓ:ρєρєq~~

» Herkez Baksın
Sen uzaklarda birgarip yaşlı EmptyPtsi Haz. 29, 2009 1:37 pm tarafından ~~кυтѕαℓ:ρєρєq~~

» zlmm admünüm hayadım ark.lar
Sen uzaklarda birgarip yaşlı EmptyPaz Haz. 28, 2009 9:48 pm tarafından ~~кυтѕαℓ:ρєρєq~~

» saRışıN :D
Sen uzaklarda birgarip yaşlı EmptyC.tesi Haz. 27, 2009 2:17 pm tarafından 3sRaR3Nqiz_qirL

» KayNaNa oLmak SanattıR xD
Sen uzaklarda birgarip yaşlı EmptyÇarş. Haz. 24, 2009 5:35 pm tarafından Admin

» Ben kendimi modörötörlük için YeterLi GörüYorum.
Sen uzaklarda birgarip yaşlı EmptyÇarş. Haz. 24, 2009 5:34 pm tarafından Admin

» REsimmmm benden
Sen uzaklarda birgarip yaşlı EmptyÇarş. Haz. 24, 2009 5:33 pm tarafından Admin

» bendee qeldiim danursunuz işdee xD
Sen uzaklarda birgarip yaşlı EmptyÇarş. Haz. 17, 2009 3:09 pm tarafından KaRssma jHojucH

» DatLu kuuz GeLdi Beqliin Beni x ) zaaa
Sen uzaklarda birgarip yaşlı EmptyÇarş. Haz. 17, 2009 3:08 pm tarafından KaRssma jHojucH

» oKuYun baKqeM xD xD
Sen uzaklarda birgarip yaşlı EmptyÇarş. Haz. 17, 2009 10:20 am tarafından KaRssma jHojucH

En iyi yollayıcılar
Admin (138)
Sen uzaklarda birgarip yaşlı Vote_lcapSen uzaklarda birgarip yaşlı Voting_barSen uzaklarda birgarip yaşlı Vote_rcap 
MhutLu (132)
Sen uzaklarda birgarip yaşlı Vote_lcapSen uzaklarda birgarip yaşlı Voting_barSen uzaklarda birgarip yaşlı Vote_rcap 
Damat (123)
3sRaR3Nqiz_qirL (91)
marméLad.qiNdaR*émo (48)
mo®keđi (19)
death (11)
~~кυтѕαℓ:ρєρєq~~ (9)
KaRgAşA (9)
torment (8)

Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 34 kişi Perş. Mart 02, 2023 11:09 am tarihinde online oldu.
hErqEse dUyrULur !!!!

Ptsi Mayıs 04, 2009 9:56 am tarafından Admin

eN cOnqh qONu acıP reqLam yApıPDa h:qELdiNlerE bENi bU dAVed Eddİ dİEnLEr rÜdbE wErİLecEqdİR hEr nE iSdersE rÜdbEsİni en cOnk kONu aCıp rEkLam yApanLara hAde KOlaY qELsin xD

Yorum: 0

Moderetör Alımı

Çarş. Nis. 22, 2009 9:50 pm tarafından Admin

Moderötör Alımlarımıs Başlamıstır...

Yorum: 0

Sen uzaklarda birgarip yaşlı

Sen uzaklarda birgarip yaşlı Empty Sen uzaklarda birgarip yaşlı

Mesaj  Damat Ptsi Mayıs 11, 2009 10:03 pm

Sen uzaklarda birgarip yaşlı
Ben mutlulugu hasret
Bir şeye deger mi susmuşlugumuz
Döner mi kaybettiklerimiz
Alamalarda
Sil artık gözlerini busonbahar akşamı
Tükenir ve biter birgün direndigimiz

Güldügümüz günler vardıya
Döner mi sonsuz damlacıklarala
Son zaman kuytusuz köşelerde
Kaybolur binlerce rüya
Sil artık gözlerini busonbahar
Akşamı tükenir

Sen yaşlı ben iki kat topraga yakın
Döner mi kaybettigimiz
Aglamalarda ilk baharı getirir mi
Pişmanlıgımız…
Damat
Damat
siDe yÖnedİciShÜ † нαçℓıѕєяѕєяι †
siDe yÖnedİciShÜ                                                            † нαçℓıѕєяѕєяι †

http://www.emovirus.yetkin-forum.com

- Similar topics