EmoVirüS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» +15 YanLış anLaşıLmasn..[sonuNa kdr okuyuN ] ;)
Birgün daha eksildi hayatımdan EmptyPtsi Haz. 29, 2009 1:40 pm tarafından ~~кυтѕαℓ:ρєρєq~~

» Herkez Baksın
Birgün daha eksildi hayatımdan EmptyPtsi Haz. 29, 2009 1:37 pm tarafından ~~кυтѕαℓ:ρєρєq~~

» zlmm admünüm hayadım ark.lar
Birgün daha eksildi hayatımdan EmptyPaz Haz. 28, 2009 9:48 pm tarafından ~~кυтѕαℓ:ρєρєq~~

» saRışıN :D
Birgün daha eksildi hayatımdan EmptyC.tesi Haz. 27, 2009 2:17 pm tarafından 3sRaR3Nqiz_qirL

» KayNaNa oLmak SanattıR xD
Birgün daha eksildi hayatımdan EmptyÇarş. Haz. 24, 2009 5:35 pm tarafından Admin

» Ben kendimi modörötörlük için YeterLi GörüYorum.
Birgün daha eksildi hayatımdan EmptyÇarş. Haz. 24, 2009 5:34 pm tarafından Admin

» REsimmmm benden
Birgün daha eksildi hayatımdan EmptyÇarş. Haz. 24, 2009 5:33 pm tarafından Admin

» bendee qeldiim danursunuz işdee xD
Birgün daha eksildi hayatımdan EmptyÇarş. Haz. 17, 2009 3:09 pm tarafından KaRssma jHojucH

» DatLu kuuz GeLdi Beqliin Beni x ) zaaa
Birgün daha eksildi hayatımdan EmptyÇarş. Haz. 17, 2009 3:08 pm tarafından KaRssma jHojucH

» oKuYun baKqeM xD xD
Birgün daha eksildi hayatımdan EmptyÇarş. Haz. 17, 2009 10:20 am tarafından KaRssma jHojucH

En iyi yollayıcılar
Admin (138)
Birgün daha eksildi hayatımdan Vote_lcapBirgün daha eksildi hayatımdan Voting_barBirgün daha eksildi hayatımdan Vote_rcap 
MhutLu (132)
Birgün daha eksildi hayatımdan Vote_lcapBirgün daha eksildi hayatımdan Voting_barBirgün daha eksildi hayatımdan Vote_rcap 
Damat (123)
3sRaR3Nqiz_qirL (91)
marméLad.qiNdaR*émo (48)
mo®keđi (19)
death (11)
~~кυтѕαℓ:ρєρєq~~ (9)
KaRgAşA (9)
torment (8)

Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 34 kişi Perş. Mart 02, 2023 11:09 am tarihinde online oldu.
hErqEse dUyrULur !!!!

Ptsi Mayıs 04, 2009 9:56 am tarafından Admin

eN cOnqh qONu acıP reqLam yApıPDa h:qELdiNlerE bENi bU dAVed Eddİ dİEnLEr rÜdbE wErİLecEqdİR hEr nE iSdersE rÜdbEsİni en cOnk kONu aCıp rEkLam yApanLara hAde KOlaY qELsin xD

Yorum: 0

Moderetör Alımı

Çarş. Nis. 22, 2009 9:50 pm tarafından Admin

Moderötör Alımlarımıs Başlamıstır...

Yorum: 0

Birgün daha eksildi hayatımdan

Birgün daha eksildi hayatımdan Empty Birgün daha eksildi hayatımdan

Mesaj  Damat Ptsi Mayıs 11, 2009 9:57 pm

Birgün daha eksildi hayatımdan
Sen yine yanımda değilsin
Şimdi yeni bir gece baslıyor benim senin için değersiz olan yaşamımda
Ama sen yoksun yine
Sadece yeni bir hayalin var gözlerimin önünde
Durmuş öylece bana bakıyor bütün güzelliğiyle
Gece çok uzun ve karanlık görünüyor burdan bakınca
Artık biliyorum kaderin yarın karsıma ne çıkaracağını
Sensiz bir gün daha kopup gidecek benden
Ve sonra bir yenisi baslayacak dipsiz gecelerin
Damat
Damat
siDe yÖnedİciShÜ † нαçℓıѕєяѕєяι †
siDe yÖnedİciShÜ                                                            † нαçℓıѕєяѕєяι †

http://www.emovirus.yetkin-forum.com

- Similar topics